MoldovaForum
Va rugam sa va inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

MoldovaForum
Va rugam sa va inregistrati!
MoldovaForum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

wAR $ dUEL!

5 participanți

In jos

wAR $ dUEL! Empty wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de Anatol Lun Ian 24, 2011 9:34 am

Ghid PVP Iteme vs Ninja
Am sa incep cu inceputul, adica cu itemele vs Ninja Lama: Bonusurile pe papuci: Ar trebui sa aveti 15% pumnal si PV 1,5k sau 2k(daca intra si critic este foarte bine) Bonusurile pe Colier: De asemenea 15% pumnal si 1,5k sau 2k PV. Bonusurile pe Cercei: Incercati sa bagati 15% pumnal si 10% semi-om

Ghid PVP Iteme vs Razboinic!
Am sa incep cu inceputul, adica cu itemele vs Razboinic cu Sabie: Bonusurile pe papuci: Ar trebui sa aveti 15% sabie si PV 1,5k sau 2k(daca intra si critic este foarte bine) Bonusurile pe Colier: De asemenea 15% sabie si 1,5k sau 2k PV.

Ghid PVP Iteme vs Shaman
Am sa incep cu inceputul, adica cu itemele vs Shaman cu evantai: Bonusurile pe papuci: Ar trebui sa aveti 15% evantai si PV 1,5k sau 2k(daca intra si critic este foarte bine) Bonusurile pe Colier: De asemenea 15% evantai si 1,5k sau 2k PV.

Ghid PVP Iteme vs Sura
Am sa incep cu inceputul, adica cu itemele vs Sura Magie Neagra: Bonusurile pe papuci:Ar trebui sa aveti 10% critic si PV 1,5k sau 2k. Bonusurile pe Colier: De asemenea 10% critic si 1,5k sau 2k PV. Bonusurile pe Cercei: Incercati sa bagati 15% sabie si 10% semi-om

Ghid war!
Primul pas este sa provocati o breasla la war,acest lucru se poate face apasand alt+g si apasand pe butonul declara war. Al doilea pas este sa selectati campul de lupta dintre cele prezentate mai jos. -In modul camp : Toti din breasla inamica se transforma in inamici iar tu trebuie sa ii bati oriunde ii gasesti.In acest mod de razboi nu exista arena. -In modul arena: Va apare un mesaj in care va intreaba daca vreti sa paritipati la razboi.Voi selectati "DA" si automat va teleporteaza in arena unde sunt si inamicii vostri. -In modul steag: Scopul este sa luati steagul inamicului si sa vi-l aparati pe al vostru in aceelasi timp ~Foarte important~ Daca capturati un steag si acesta se afla in posesia dvs.acest lucru va va incetini foarte mult. Al treilea pas este ca dupa ce ati selectat modul de razboi , sa apasati pe OK. Breasla provocata la razboi poate sa accepte razboiul sau sa il refuze. Reguli: -Trebuie sa aveti 8 membrii in breasla ca sa puteti declara war. -Nu este voie sa iesiti de la war in primele 5 minute.Riscati suspendarea contului.
Anatol
Anatol
Administrator
Administrator

Mesaje : 92
Puncte : 125
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Republica Moldova

Sus In jos

wAR $ dUEL! Empty Re: wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de §u§pﻉk†ù Sam Mar 05, 2011 6:17 am

Frumos :d
§u§pﻉk†ù
§u§pﻉk†ù
Sponsor
Sponsor

Mesaje : 28
Puncte : 26
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 28
Localizare : DANGER: Your brain is too small for read this message!

Sus In jos

wAR $ dUEL! Empty Re: wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de alexandruedy Sam Mar 05, 2011 6:20 am

nice:P

alexandruedy
Sponsor
Sponsor

Mesaje : 35
Puncte : 59
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/03/2011

Sus In jos

wAR $ dUEL! Empty Re: wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de Stefanel Joi Mar 24, 2011 3:37 am

NICE Very Happy Razz

Stefanel
Super Moderator
Super Moderator

Mesaje : 392
Puncte : 433
Reputatie : 1
Data de inscriere : 18/03/2011
Varsta : 29

Sus In jos

wAR $ dUEL! Empty Re: wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de KOoDy Sam Apr 02, 2011 10:57 pm

Frumos
KOoDy
KOoDy
Moderator
Moderator

Mesaje : 390
Puncte : 440
Reputatie : 4
Data de inscriere : 05/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Braila

https://moldova.forumburundi.com/

Sus In jos

wAR $ dUEL! Empty Re: wAR $ dUEL!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum